Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Servicii de proiectare si asistenta tehnica pentru obiectivul de investitii "Construire Scoala Primara Timpoceni, localitatea Capu Codrului, Comuna Paltinoasa, judetul Suceava"

Număr anunț
SCN1019632
Autoritate contractantă
COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
25.500 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 11:35
Anunț de atribuire
SCNA1014871
Termen limită
02.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026711

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

25.500 RON

din 26.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.