Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
ACHIZITIE AUTOVEHICULE DE TEREN 4x4 (8 buc)
- Număr anunț
- SCN1019614
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.400 RON
- Valoare atribuită
- 634.164,99 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1008357
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026789
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare LOT1.pdf.p7s
- Contract de furnizare LOT2.pdf.p7s
- Coperta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026789.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
634.164,99 RON
din 650.400 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 16.235,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.