Ofertă acceptată Cumpărare directă

Exercitarea functiei de cadru tehnic in domeniul apararii impotriva incendiilor institutii publice

Număr anunț
DA32164642
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PRICHINDEL ALBA IULIA (CUI 4331511)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.956.255 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.956.255 RON