Atribuită Cumpărare directă

Aparat iluminat stradal led cu mufa ZHGA

Număr anunț
DA35725068
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
ANY TIME ELECTRIC S.R.L. (CUI 41725090)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
269.500 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269.500 RON