Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bocanci de pentru lucru din de piele de vitel rezistenti la ulei acid anti alunecare anti statica

Număr anunț
DA32184066
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Cod CPV
18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.676.771 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.676.771 RON