Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,6% sub estimat

Servicii de dirigentie de santier pentru „Lucrari suplimentare necesare in vederea autorizarii proiectului „Reabilitarea sistemului de alimentare cu apa, a sistemului de canalizare si a statiilor de epurare a apelor uzate din municipiile Vaslui, Barlad, Husi si orasul Negresti, judetul Vaslui, etapa I si II”, privind securitatea la incendiu”, Lot 2 UAT Barlad

Număr anunț
SCN1019597
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
Q TEST SA (CUI 16310091)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.721 RON
Valoare atribuită
13.000 RON 26,6% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1008647
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026836

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091

Valoare atribuită

13.000 RON

din 17.721 RON estimat 26,6%

Adjudecat la 73,4% din estimat · economie 4.721 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.