Atribuită
Anunț de participare
Contract de lucrari (proiectare, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada de executie a lucrarilor ) pentru obiectivul de investitii “GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ŞI CREŞA, DIN CARTIER MESEŞ, str. ALEX. LĂPUŞNEANU DIN MUNICIPIUL ZALĂU „ ETAPA I CREŞĂ
- Număr anunț
- SCN1019594
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.507.375,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.928.701,62 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1014660
- Termen limită
- 02.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026813
Documente
Documentația de atribuire
- 16_CRESA_SF.pdf.p7s
- 2 Formulare.doc.p7s
- CU Cresa Meses.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026813.pdf
- inst electrice.7z.p7s
- inst sanitare.7z.p7s
- inst termice.7z.p7s
- planse rezistenta.7z.p7s
- planuri plnseu.7z.p7s
- pl arhitect.7z.p7s
- plnse arhitectura.7z.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Subcontractanți 1
PREFCON SRL CUI RO5067710
Valoare atribuită
3.928.701,62 RON
din 3.507.375,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro