Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat
Servicii de proiectare tehnica—elaborare documentatii tehnico- economice, verificare tehnica si asistenta tehnica din partea proiectantului— urmărirea executiei, pentru obiectivul de investitie “Modernizarea pietei agroalimentare din orasul Baraolt”
- Număr anunț
- SCN1019583
- Autoritate contractantă
- ORASUL BARAOLT (CUI 4404788)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.546,90 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON 21,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 09:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1017875
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018426
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Piesa desenata 8-semnat.pdf
- 11. Piesa desenata 9-semnat.pdf
- 12. Piesa desenata 10-semnat.pdf
- 13. Piesa desenata 11-semnat.pdf
- 14. Piesa desenata 12-semnat.pdf
- 1. DALI parte scrisa 1-semnat.pdf
- 2. DALI parte scrisa 2-semnat.pdf
- 3. Piesa desenata 1-semnat.pdf
- 4. Piesa desenata 2-semnat.pdf
- 5. Piesa desenata 3-semnat.pdf
- 6. Piesa desenata 4-semnat.pdf
- 7. Piesa desenata 5-semnat.pdf
- 8. Piesa desenata 6-semnat.pdf
- 9. Piesa desenata 7-semnat.pdf
- Caiet de sarcini-semnat.rtf.p7s
- Certificat de urbanism-semnat.pdf
- FisaDate_DF1018426.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model contract proiectare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. CUI 26211958
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ATT-STUDIO SRL CUI RO6041328
Valoare atribuită
24.000 RON
din 30.546,90 RON estimat
21,4%
Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 6.546,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.