Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termohigrometru analog TFA S45.2042.50

Număr anunț
DA32187491
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0541 SINCA VECHE (CUI 12651797)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.226.257 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.226.257 RON