Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa video Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Eagle OC 8GB GDDR6 256-bit LHR N306TEAGLE OC-8GD 2.0

Număr anunț
DA32175938
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Cod CPV
30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.170.983 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.170.983 RON