Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor AOC M2470SWH, diagonala 23.6inch, full HD 1920x1080, LED, 16:9, Wide, Anti glare, 5ms, 178x1

Număr anunț
DA32185494
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.531.717 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.531.717 RON