Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii si schimbare jgheaburi pe acoperis

Număr anunț
DA32163608
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Cod CPV
45261213-0 · Lucrari de acoperire cu placi metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.760.560 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.760.560 RON