Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placi Petri PS 140 x 20 mm, 10 bucati / punga

Număr anunț
DA32183267
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.529.458 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.529.458 RON