Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE ACOSTAMENTE, RIGOLE, TROTUARE SI SPATII VERZI PE SOSEAUA ALEXANDRIEI IN SAT BUDA, CORNETU

Număr anunț
DA32187730
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.005.180 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.005.180 RON