Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,0% sub estimat
Consumabile de laborator si reactivi de laborator -13 loturi pentru realizarea activitatii de cercetare industriala in cadrul proiectului Biogenonco.
- Număr anunț
- CN1002602
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.908 RON
- Valoare atribuită
- 105.615,46 RON 36,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1006875
- Termen limită
- 23.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 140-319751
- Documentație de atribuire
- DF1016430
Documente
Documentația de atribuire
- 03_BIOGENONCO_Caiet de sarcini UMF 25.06.2018_v2.docx.p7s
- Anexa la formularul de oferta.xlsx.p7s
- contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1016430.pdf
- Formulare_Licitatie deschisa_produse.docx.p7s
- Formular propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Loturi (13)
Estimat: 164.908 RON Adjudecat: 105.615,46 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi de laborator, reactivi izolare exozomi | 22.428 RON | ANTISEL RO SRL | 58.265,66 RON |
| 2 | Reactivi de laborator | 5.642 RON | — | |
| 3 | Reactivi de laborator. | 30.538 RON | — | |
| 4 | Reactivi de laborator: Reactivi evaluare exozomipe citometrie d… | 11.180 RON | Anulat | — |
| 5 | Consumabile de laborator: varfuri de pipeta cu filtru | 2.516 RON | — | |
| 6 | Consumabile de laborator – manusi | 240 RON | Anulat | — |
| 7 | Consumabile de laborator – tuburi | 1.114 RON | Anulat | — |
| 8 | Consumabile de laborator: filtre de seringa | 1.460 RON | LABORSISTEM S.R.L. | 1.392 RON ↓4,7% |
| 9 | Reactivi de laborator – extractie acizi nucleici din exozomi | 20.900 RON | DEXTER COM S.R.L. | 25.597,46 RON |
| 10 | Reactivi cuantificare calitativa acizi nucleici | 7.800 RON | Agilrom Scientific S.R.L. | 7.800 RON |
| 11 | Reactivi de laborator : extractie acizi nucleici | 34.520 RON | Anulat | — |
| 12 | Reactivi de laborator: real time qPCR | 12.570 RON | ROCHE ROMANIA | 12.560,34 RON ↓0,1% |
| 13 | Reactivi chimici : Sonde UPL | 14.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Agilrom Scientific S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
105.615,46 RON
din 164.908 RON estimat
36,0%
Adjudecat la 64,0% din estimat · economie 59.292,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.