Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
FURNIZARE BIDOANE DE APA MINERALA PLATA SI SERVICII DE INCHIRIERE PURIFICATOARE, DOZATOARE CU RACIRE SI INCALZIRE
- Număr anunț
- CN1002598
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- LA FÂNTÂNA SRL (CUI 35534516)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400.160 RON
- Valoare atribuită
- 882.588,23 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 01:49
- Anunț de atribuire
- CAN1006031
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 140-319757
- Documentație de atribuire
- DF1016418
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU-semnat.doc.p7s
- Anexa Formular Oferta.docx-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Cantitati minime si maxime-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016418.pdf
- FORMULARE.docx-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LA FÂNTÂNA SRL CUI RO35534516
Valoare atribuită
882.588,23 RON
din 1.400.160 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 517.571,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.