Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta depunere proiect Dotare și modernizare Ambulatoriu Oraș Chitila, județ Ilfov

Număr anunț
DA32187855
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.368.000 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.368.000 RON