Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARBURANT AUTO PE BAZA DE CARDURI SECURIZATE (benzina fara plumb 95 si motorina Euro Diesel 5)

Număr anunț
DA32156622
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.201.891 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.201.891 RON