Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructie zid de sprijin - necesar sală sport, școala gimnazială nr.1 Plătărești

Număr anunț
DA32116866
Autoritate contractantă
COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.431.923 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.431.923 RON