Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru auto DJ 05 MPR și DJ 07 MPR

Număr anunț
DA32169813
Autoritate contractantă
Parchetul de pe lânga Tribunalul Dolj (CUI 4332460)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.595.999 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.595.999 RON