Atribuită
Anunț de participare
sistem vidare tuburi de cuart
- Număr anunț
- SCN1003764
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 42122500-5 · Pompe de laborator si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.294 RON
- Valoare atribuită
- 5.294 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 13:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1004751
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009420
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
5.294 RON
din 5.294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro