Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
Contract de furnizare „Scaune pentru Directia Silvica Iasi”
- Număr anunț
- CN1002810
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ANTARES ROMANIA SRL (CUI 10868022)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.566,90 RON
- Valoare atribuită
- 9.560 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 10:07
- Anunț de atribuire
- CAN1005481
- Termen limită
- 28.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016874
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTARES ROMANIA SRL CUI RO10868022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Valoare atribuită
9.560 RON
din 10.566,90 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 1.006,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.