Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,7% sub estimat
Contract de achizitie publica avand ca obiect furnizarea de aparatura medicala - sistem angiografie.
- Număr anunț
- CN1002829
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33111721-1 · Aparate de angiografie digitala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.578.000 RON 31,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1005875
- Termen limită
- 05.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 147-335980
- Documentație de atribuire
- DF1017482
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini angiografie 26.07.2018-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017482.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
- Specificatie tehnica 26.07.2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Subcontractanți 1
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GADAGROUP ROMANIA SRL CUI RO 8936710
Subcontractanți 1
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 2
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Valoare atribuită
1.578.000 RON
din 2.310.000 RON estimat
31,7%
Adjudecat la 68,3% din estimat · economie 732.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.