Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,6% sub estimat

Anvelope auto

Număr anunț
CN1002820
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
ADETRANS SRL (CUI 2213161)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984.380 RON
Valoare atribuită
712.314,10 RON 27,6% sub estimat
Data publicării
27.07.2018 14:28
Anunț de atribuire
CAN1007405
Termen limită
03.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017494

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

712.314,10 RON

din 984.380 RON estimat 27,6%

Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 272.065,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.