Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,3% sub estimat
Achizitie conducte PEHD - LOT 1; Achizitie conducte PVC - LOT 2.
- Număr anunț
- SCN1003739
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- VALROM INDUSTRIE SRL (CUI 8529679)
- Cod CPV
- 44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 323.928,30 RON
- Valoare atribuită
- 50.882,29 RON 84,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2018 11:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1001813
- Termen limită
- 20.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009469
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru Conducte 2018.doc.p7s
- Caiet de sarcini conducte 2018.docx.p7s
- Contract subsecvent conducte 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1009469.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 50.882,29 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie conducte PEHD, 2. Achizitie conducte PVC | — | VALROM INDUSTRIE S.R.L. 13 contracte | 27.419,40 RON |
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10 - LOT 1, 10 LOT 2 · 25.07.2018 | — | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract CS 10.1 · 26.07.2018 | 667 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.2 · 16.08.2018 | 985 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.3 · 12.09.2018 | 1.603 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.5 · 30.10.2018 | 1.825 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.6 · 15.11.2018 | 2.659 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.7 · 14.02.2019 | 965 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.9 · 17.05.2019 | 3.511 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.10 · 13.06.2019 | 2.054 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.11 · 04.07.2019 | 1.309 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.12 · 12.07.2019 | 290 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.13 · 24.07.2019 | 1.272 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.14 · 24.07.2019 | 10.279,40 RON | |||
| 2 | Achizitie conducte PVC | — | VALROM INDUSTRIE S.R.L. 14 contracte | 23.462,89 RON |
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.8 · 28.02.2019 | 1.484,56 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.9 · 25.03.2019 | 413,82 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.11 · 22.04.2019 | 1.604,32 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.15 · 24.07.2019 | 3.035,20 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.12 · 21.05.2019 | 476,96 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.2 · 12.09.2018 | 972,77 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.3 · 28.09.2018 | 448,12 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.4 · 03.10.2018 | 175 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.5 · 23.10.2018 | 261,50 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.14 · 19.07.2019 | 232,68 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.13 · 13.06.2019 | 1.604,12 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.6 · 14.01.2019 | 1.402,62 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.16 · 24.07.2019 | 10.486,52 RON | |||
| VALROM INDUSTRIE S.R.L. · contract 10.7 · 14.02.2019 | 864,70 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALROM INDUSTRIE SRL CUI RO 8529679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TERAPLAST SA CUI RO 3094980
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TEHNO WORLD SRL CUI RO 15231305
Valoare atribuită
50.882,29 RON
din 323.928,30 RON estimat
84,3%
Adjudecat la 15,7% din estimat · economie 273.046,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.