Atribuită Cumpărare directă

Servicii veterinare privind castrarea cainilor cu stapan apartinand UAT Santana

Număr anunț
DA35716882
Autoritate contractantă
Oras Santana (CUI 3520121)
Furnizor / câștigător
VETERINAR MURISERV S.R.L. (CUI 13661977)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.520,90 RON
Data publicării
15.05.2024 13:51
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,90 RON