Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu piese de schimb si consumabile ptr. motounelte Husqvarna

Număr anunț
DA32182769
Autoritate contractantă
Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.489.815 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
15.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.489.815 RON