Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,2% sub estimat

Modernizare LEA jt si bransamente din zona PTA Biserica Evreiasca Beclean, PTA Beclean Gheorghe Doja si PTCZ Beclean Beclean 9, loc. Beclean, jud. Bistrita Nasaud

Număr anunț
CN1002756
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509.514,46 RON
Valoare atribuită
335.410,96 RON 34,2% sub estimat
Data publicării
26.07.2018 07:34
Anunț de atribuire
CAN1005833
Termen limită
30.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017181

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
GEVOLT ELECTRIC SRL CUI RO30540967
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

335.410,96 RON

din 509.514,46 RON estimat 34,2%

Adjudecat la 65,8% din estimat · economie 174.103,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.