Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere video Parohia Furnicosi

Număr anunț
DA32191916
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.306.522 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.306.522 RON