Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CURENTE SI IGIENIZARI PENTRU SCOALA MOARA DOMNEASCA, SCOALA SI DISPENSAR BUDA

Număr anunț
DA32195937
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI RIFOV (CUI 2845559)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.093.954 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.093.954 RON