Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachete cadou pentru Comuna Stefan Voda Judetul Calarasi

Număr anunț
DA32199837
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Voda (CUI 4133000)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.920.720 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.920.720 RON