Ofertă acceptată Cumpărare directă

ÎNVĂȚĂM CU NINA Program complex de intervenție logopedică. Auxiliar metodologic

Număr anunț
DA32206191
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si Asistenta Educationala "Speranta" Timis (CUI 9050142)
Cod CPV
22114000-2 · Dictionare, harti, carti de muzica si alte carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.915.058 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.915.058 RON