Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMUNICATIE GPRS/ SERVICII DE MONITORIZARE SI INTERVENTIE

Număr anunț
DA32204372
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
Cod CPV
64212500-0 · Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.059.556 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.059.556 RON