Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE CONTINENTAL 245/65/17 - 4 buc

Număr anunț
DA32188923
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Motilor (CUI 4562192)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.994.375 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.994.375 RON