Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse de toner PENTRU CSS Costache Negri Tg. Ocna

Număr anunț
DA32204451
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.248.498 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.248.498 RON