Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ornamente brad de Craciun, Casa de Cultura.

Număr anunț
DA32204728
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
95.205 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.205 RON