Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intocmire DALI pt obiectivul Renovare energetica CNSH corp C3 si corp C5

Număr anunț
DA32197496
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.216.816 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.216.816 RON