Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier pentru "REPARATII LA RETEAUA ELECTRICA PENTRU CANTINA SI INTERNAT

Număr anunț
DA32197269
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alexandru Ioan Cuza" Suceava (CUI 4244660)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.694.555 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.694.555 RON