Atribuită Cumpărare directă

Aspacardin 39mg/12mg x 30 tb T / ACIDUM ASPARTICUM

Număr anunț
DA35736846
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.280 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.280 RON