Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE DE PROTECTIE SOLARA REFLEXIVA APLICARE INTERIOARA SILVER 80 INT CU MONTAJ INCLUS

Număr anunț
DA32173344
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Cod CPV
44115900-8 · Dispozitive de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.650.717 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.650.717 RON