Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari confrorm ctr 702/12.12.2022

Număr anunț
DA32212603
Autoritate contractantă
COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.818.882 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.818.882 RON