Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORIE PC HYNIX 4GB DDR3 1333 PC3-10600U

Număr anunț
DA32187480
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SATU MARE (CUI 11341313)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON