Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente necesare reparației sistemului de control acces conform ADV1331184

Număr anunț
DA32185735
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.103.678 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.103.678 RON