Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport ocazional de persoane cu autocarul ptr Lic Tehn I.C.R

Număr anunț
DA32184299
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC"ION CAIAN ROMANUL (CUI 13765102)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.699.329 RON
Data publicării
14.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.699.329 RON