Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOMATIZARE POARTA ACCES conform Obiectiv de investitii aprobat,, Automatizare poarta acces

Număr anunț
DA32206618
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL UNIREA (CUI 29379043)
Cod CPV
44221310-1 · Porti de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.891.073 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.891.073 RON