Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii SSM si SU - evaluarea riscurilor, planuri de prevenire si protectie la Trib. Dta

Număr anunț
DA32198474
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.704.483 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.704.483 RON