Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 Clor ACE 1L BUC 24 2 Sanet Br75 1l BUC 16 3 Sapun lichid 5l SET 4 4 Domestos 5l BUC 4 5 Saci menaj

Număr anunț
DA32167112
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
44.213.817 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
16.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.213.817 RON