Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta tehnica IT in sprijinul implementarii proiectului cod SIPOCA 1249/MySMIS 155098

Număr anunț
DA32191963
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
72222000-7 · Servicii de analiza strategica si de planificare a sistemelor sau a tehnologiei informatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.511.062 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.511.062 RON