Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru- Bdul Libertatii nr.89

Număr anunț
DA32219497
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.612.596 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.612.596 RON