Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalia E722RO - 8 bc., Cupa PRO-RO01D - 4 bc. si Cupa PRO-RO01C - 4 buc.

Număr anunț
DA32218780
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.277.275 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.277.275 RON